لینک خرید فایل(گزارش کارآموزی برق در شرکت نورآوران شیهین)

گزارش کارآموزی برق در شرکت نورآوران شیهین|لینک خرید فایل|اِن کیو|34019159|گزارش کارآموزی برق,گزارش کارآموزی برق صنعتی,گزارش کارآموزی برق قدرت,گزارش کارآموزی برق الکترونیک,دانلود گزارش کارآموزی برق,دانلود گزارش کارآموزی برق صنعتی,دانلود گزارش کارآموزی برق قدرت,دانلود گزارش کارآموزی برق الکترونیک
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان گزارش کارآموزی برق در شرکت نورآوران شیهین آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود گزارش کارآموزی برق در شرکت نورآوران شیهین،در قالب word و در 18 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

آشنایی با مکان کارآموزیگزارش کار روزانه
پروژه ساخت تابلوهای فشار قوی ایستاده
پروژه ساخت تابلوهای قطع و وصل دیواری شرکت باکو
پروژه ساخت تابلوهای قطع و وصل اتوماتیک ایستاده برای شرکت تصفیه آب شیراز
پروژه ساخت تابلوهای قطع و وصل رنگ کاری تراکتور
نتایج و پیشنهادات
آشنایی کلی با مکان کارآموزی


بخشی از متن گزارش کارآموزی:شرکت بین المللی نورآوران شیهین در استان زنجان، شهرستان، شهرصنعتی، فاز 4، خیابان E، قطعه 9، روبروی ساختمان مرکزی مادیران واقع گردیده است. این شرکت در زمینی به مساحت 8000 مترمربع احداث گردیده است.
این شرکت دارای 2 سوله می باشد، یکی از سوله ها به مساحت 4000 مترمربع و دیگری به مساحت 3000 مترمربع می باشد. سوله کوچک تر مخصوص ساخت قطعات و بدنه تابلوها و سوله بزرگ تر که به سوله مونتاژ معروف است و همان طور که از اسمش نیز مشخص است، مخصوص مونتاژ تابلوها می باشد که در آن قطعات لازم در صنعت برق بر روی بدنه نصب شده و سیم کشی آن صورت می گیرد. سوله کوچکتر کارگاه های آهنگری، جوشکاری، رنگ کاری را شامل می شود. در این سوله ورق ها را به اندازه های لازم برش داده و سپس خم کاری های لازمه را روی آن انجام داده و سپس جوشکاری یا کارهای دیگر را انجام داده و بدنه تابلو را می سازند. بعد از تکمیل کارهای تابلو، آن را به کارگاه رنگ کاری برده و تابلوها را با دستگاه رنگ کاری می کنند. پس از اتمام آن تابلوها را به سوله ی مونتاژ می برند تا کارهای لازم روی آن انجام شود. به سوله مونتاژ وارد می شویم در سمت راست سوله قسمت های اداری قرار دارند. ابتدا اتاق معاون، سپس اتاق رئیس شرکت بعد از آن اتاق مسئول ایزو در شرکت و استراحت گاه و نماز خانه و در انتهای سوله آشپزخانه، ناهارخوری و انبار قرار دارد.


مطالب دیگر:
📝پاورپوینت درباره نگاهی جامعه شناختی به مسائل بیماران کلیوی📝خرید و دانلود تحقیق: بررسی تعلیم و تربیت از دیدگاه اسلام📝خرید و دانلود تحقیق: بررسی جامع و آشنایی با اصل عدم قطعیت هایزنبرگ📝خرید و دانلود تحقیق: ناتوانی‌های یادگیری - انواع و علل و ارزیابی و ویژگیهای افراد دارای ناتوانی‌های یادگیری📝تحقیق درباره پست های فشار قوی📝پاورپوینت درباره سامانه‌های خُبره یا سیستم‌های خُبره📝پاورپوینت برنامه ریزی برای تجارت الکترونیکی📝پاورپوینت درباره گرافیک کامپیوتری📝پاورپوینت برنامه ریزی مدیریت استراتژیک📝پاورپوینت توانمندسازی كاركنان: از تئوری تا عمل📝پاورپوینت تولید در كلاس جهانی📝پاورپوینت سیستمهای اطلاعات مدیریت📝پاورپوینت شگردهای سیاسی ، قدرت و تصمیم گیری سازمانی📝پاورپوینت مدیریت تحول استراتژیک و مدیریت راهبردی📝ترجمه و تشریح مقاله دید فعال برای نظارت بر بیماری پارکینسون📝پاورپوینت درباره دید فعال برای نظارت بر بیماری لرزش 📝خرید و دانلود تحقیق: اضطراب و منشأ و علل اضطراب و انگیزه های آن📝خرید و دانلود تحقیق: بررسی آموزش و نقش معلم در آموزش دانش آموزان دارای ناشنوایی و كم شنوایی.DOC📝خرید و دانلود تحقیق: بررسی اختلال شخصیت ضد اجتماعی و رفتار ضد اجتماعی کودکی یا نوجوانی📝خرید و دانلود تحقیق: بررسی ارتباط میان عشق و ازدواج